פלאשנט - חדשות חדרה והסביבה
שבת, 2 ביולי 2022
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
 תנאי שימוש באתר

ברוכים הבאים ל"פלאשנט", אתר חדשות ותוכן ברשת האינטרנט. השימוש באתר ובמדורים הכלולים בו, כפוף לתנאי שימוש אלה. השימוש ב"פלאשנט״ מעיד על הסכמתך לתנאי שימוש אלה. תנאי השימוש המפורטים להלן מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והם מתייחסים באופן שווה לנשים וגברים כאחד.

מי עומד מאחורי "פלאשנט"?
אתר החדשות "פלאשנט" מופעל על ידי "פלאשנט תקשורת״ שכתובתה קיבוץ משמר השרון. בכל שאלה הנוגעת לשימוש ב"פלאשנט" ניתן לפנות בדואר אלקטרוני flashnetnews@gmail.com

תכנים שמעלים גולשי "פלאשנט"
החברה מחויבת לחופש הביטוי של משתמשי "פלאשנט". בשל כך אתר "פלאשנט" מאפשר לך לבטא את דעתך ולפרסם באתר תכנים מקוריים משלך במגוון רחב של נושאים, לרבות באמצעות מסירה לפרסום של תכני טקסט, תמונות, וידאו ואודיו. חשוב לדעת! התכנים שמפרסמים משתמשי "פלאשנט" אינם מבטאים את דעת החברה או עמדתה ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם או דיוקם. זאת ועוד, החברה אינה נושאת באחריות לתכנים שמפרסמים משתמשי האתר והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש/ת שמסרו אותם לפרסום. על הגולש נאסר להעלות לאתר תכנים הכוללים התבטאויות המנוגדות לחוק, דברי נאצה, איומים וביטויים של גסות רוח וגזענות. החברה בודקת תכנים אלה לפני פרסומם במטרה לנסות ולמנוע פרסום תכנים שגלוי וברור על פניהם כי הם אסורים בפרסום. היות שכך, בעת מסירת מידע ותכנים להצגתם ב"פלאשנט", עליך להקפיד שמידע ותכנים כאלה יהיו חוקיים. לדוגמא: נאסר עליך לשלוח ל"פלאשנט" ו/או לבצע כל פעולה אחרת בגינה יפורסמו ב"פלאשנט" התכנים הבאים:


כל מידע הפוגע או מפר זכויות קנייניות של אחרים, לרבות זכויות יוצרים או סימני מסחר.
כל מידע פורנוגרפי או בעל אופי מיני בוטה.
דואר אלקטרוני ומסרים מסחריים, דואר אלקטרוני ומסרים המיועדים לרשימות תפוצה, מכתבי שרשרת, דואר זבל(spam), דואר ומסרים המיועדים לנמענים רבים שלא ביקשו מראש ובמפורש לקבל אותם וכו'.
כל מידע הנוגע לקטינים או כל פרט המזהה אותם ועלול לאפשר ליצור קשר עימם.
כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות עוינות הידועות כסוס טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals) , יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכו'. סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור.
כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם או הפוגע בפרטיותו.
כל מידע שפרסומו נאסר לפי הוראות כל דין, לרבות על פי צווי איסור פרסום של בתי משפט ולרבות פרטים העשויים לזהות נפגעי עבירות מין, עבריינים או קורבנות למעשי עבירה בקטינים ודומה לאלה.
כל מידע בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים, גס או גזעני.
כל מידע העלול להטעות צרכן.
כל מידע המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי האינטרנט בכלל ובמשתמשי "פלאשנט" בפרט.
כל מידע שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה או קוד מיוחד ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט.

דעו כי המידע שתמסרו לפרסום ב"פלאשנט" יהיה חשוף לכל משתמשי האינטרנט. נהגו בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון) וכן בתגובות ובפניות שיתקבלו אצלכם בעקבות השימוש באתר או פרסום פרטיכם האישיים. החברה מעודדת אותך להתייחס בזהירות ובביקורתיות למידע שמתפרסם באינטרנט, ובכלל זה למידע שמפרסמים משתמשים באתר "פלאשנט" עצמו. זכור תמיד, כי מידע כזה איננו תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים, כדוגמת עורכי דין או רופאים, במקום שנדרשת התייעצות שכזאת. בעצם העובדה כי מסרת לחברה לפרסם את התכנים, הנך מצהיר כי: 1. כל המצולמים בתמונות או קטעי הווידאו שמסרתם לפרסום נתנו הסכמתם לפרסום במסגרת הפעילות באתר ובכל פלטפורמה שהיא (לרבות לשידור הסרטון בטלוויזיה ובמכשירי קצה סלולארים).
2. הסדרת את נושא תשלום התגמולים לכל ארגוני ו/או בעלי הזכויות בתכנים המוסיקליים שמסרת לפרסום (בין אם במסגרת הסרטון ובין אם לאו), לרבות מול אקו"ם, חברות ואגודות חברות התקליטים, אשכולות ועיל"ם.
3. אין במשלוח הסרטונים משום הפרות הדין, לרבות הפרות של חוק איסור לשון הרע, התשכ"ה - 1965, חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981, חוק האזנת סתר, התשל"ט - 1979, ודיני זכויות יוצרים.
4. הנך פוטר את החברה ו/או מי מטעמה מכל אחריות בקשר לסרטונים הנ"ל.

מה רשאית החברה לעשות בתכנים שתמסור לפרסום ב"פלאשנט"כאשר אתה מוסר תכנים המיועדים לפרסום ב"פלאשנט"? אתה מאשר בעצם מסירתם לפרסום כי אתה בעל הזכויות בהם וכי אתה רשאי להתיר את פרסומם ב"פלאשנט". בעצם מסירת המידע לפרסום אתה מקנה לחברה רישיון חינם בלתי מוגבל בזמן, להעתיק לשכפל, להפיץ, לשווק, למסור לציבור ולהשתמש במידע האמור לפי שיקול דעתה, בכל שירותי התוכן שהיא מספקת או תספק, לרבות באינטרנט (ובכלל זה כמובן ב"פלאשנט"), בשידורי טלוויזיה, בטלפוניה, בתקשורת סלולרית ובמדיות עתידיות כלשהן.

מידע ותכנים באינטרנט
מנוע החיפוש והאינדקס של "פלאשנט" מאפשרים למצוא מידע ותכנים המתפרסמים באינטרנט בכלל, וב"פלאשנט" בפרט. מרבית המידע והתכנים הללו אינם מתפרסמים על ידי החברה או מטעמה. יתכן שתמצא שמידע ותכנים אלה אינם הולמים את צרכיך, או שאתה מתנגד לתוכנם, או סבור כי הם מקוממים, מרגיזים, בלתי נאותים, בלתי חוקיים או בלתי מוסריים. החברה אינה שולטת ו/או מפקחת על המידע המתפרסם באתרים אליהם מקשר מנוע החיפוש, ולפיכך אינה אחראית למידע זה. אין באפשרותה לקבוע עד כמה המידע באתרים אלה מהימן(אם בכלל), שלם, מדויק או עדכני. מנוע החיפוש של "פלאשנט" מספק קישורים לאתרי אינטרנט על בסיס מילות מפתח. מנגנון חיפוש זה פועל באופן אוטומטי. אין מנוע חיפוש באינטרנט המסוגל להקיף את כל המידע בה, ומנוע החיפוש של "פלאשנט" אינו יוצא דופן. לכן, אין החברה מבטיחה שמנוע החיפוש יציג בפניך רק תוצאות רלבנטיות או שימצא את כל האתרים המתאימים לצרכיך. החברה אינה מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו ב"פלאשנט" יהיו תקינים ויובילו אותך לאתר אינטרנט פעיל. החברה רשאית לסלק מאתר " פלאשנט" קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים, הכל לפי שיקול דעתה המוחלט. העובדה שתמצא ב"פלאשנט" קישור לאתר מסוים אינה מהווה אישור לכך שהמידע באתר זה מלא, מהימן, עדכני או אמין.

הרשמה לשירותים
חלק מהשירותים באתר "פלאשנט" טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי, כדוגמת שמך, כתובתך, דרכי ההתקשרות עמך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך או פרטי כרטיס האשראי שברשותך. השדות שחובה למלא, יסומנו במפורש. בלי למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה, לא תוכל להירשם לשירותים הטעונים רישום. הואיל והחברה תבקש רק את המידע הנחוץ לשירות שאליו נרשמת, באחדים מהשירותים תתבקש להוסיף ולמסור נתונים נוספים, המתחייבים מאופי השירות. כך, לדוגמה, בעת השימוש במדור הדרושים ב"פלאשנט" יתכן ותתבקש למסור פרטים מתוך קורות החיים שלך. החברה תשתמש במידע שתמסור על פי מדיניות הפרטיות הנהוגה על ידה. הנך מתבקש לנהוג בקפידה במסירת הפרטים ולמסור פרטים נכונים בלבד. בעת הרישום תתבקש לבחור שם משתמש וסיסמה. שם המשתמש והסיסמה ישמשו אותך בכל שימוש בשירותי האתר ולצורך הזדהות. שמור על שם המשתמש והסיסמה בסודיות כדי למנוע שימוש לרעה בהם. הקפד להחליף את הסיסמה בתדירות גבוהה ככל האפשר, ובכל מקרה אחת לשישה חודשים לפחות.

קניות, מידע מסחרי ופרסומות
החברה או כל מי שיקבל ממנה היתר בכתב והם בלבד, רשאים לפרסם באתר "פלאשנט" ובשירותים הנלווים לו מסרים מסחריים מטעמה או מטעם צד שלישי(ובכלל זה מודעות פרסומת), להציב סמל מסחרי שלה, קישורים לאתרי אינטרנט אחרים או לעמודים אחרים באתר, מודעות חלון קופצות, באנרים, או לפרסם בכל דרך אחרת שתחליט החברה. אין למחוק, לפגוע, לשבש, להתערב או להתנגד לכל מסר, תוספת או מודעה בכל דרך או אמצעי. החברה רשאית, בכל עת וללא כל הודעה מוקדמת, למחוק כל מידע מסחרי, מסר או מודעה שהתפרסמו בניגוד להוראות הסכם זה. החברה לא תשא בכל אחריות לתוכן המודעות והמידע המסחרי שיפורסמו ב"פלאשנט". החברה אינה כותבת, בודקת, מוודאת, עורכת או מבקרת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות לתוכן המודעות ולמידע המסחרי חלים על המפרסמים בלבד. פרסום המודעות אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים או המוצרים המוצעים בהן למכירה. כל עסקה שתיעשה בעקבות מודעה או מידע המתפרסמים ב"פלאשנט" יסוכמו ישירות בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר. החברה אינה צד לכל עסקה כזו, והיא לא תשא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו במודעות המתפרסמות ב"פלאשנט".

קנין רוחני
כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני ב"פלאשנט", לרבות בעיצוב האתר ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו, הינן של החברה בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לתרגם או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה המפורשת של החברה בכתב ומראש. שמה של החברה, שם המתחם (Domain Name) של האתר וסימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ב"פלאשנט" הינם קניינה של החברה בלבד, או במידה שפורסמו מטעמם של מפרסמים, קניינם של מפרסמים אלה בלבד. גם בהם אין לעשות שימוש בלא הסכמת החברה בכתב ומראש. ב"פלאשנט" יכולים להיכלל תכנים המתפרסמים על פי הסכם בין החברה לבין צד שלישי כלשהו. זכויות היוצרים בתכנים אלה שייכות לצד השלישי שנתן את הסכמתו ל"פלאשנט" להשתמש בהן. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לשווק או למסור לציבור תכנים אלה או כל חלק מהם בלא קבלת הסכמה מפורשת מראש ובכתב מבעל הזכויות בהם.

השימוש ב" פלאשנט"
אתר "פלאשנט" מיועד לשימוש אישי ופרטי בלבד. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים ובפרטים האחרים המתפרסמים באתר. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים באתר לצורך הצגתם באתר האינטרנט או בשירות אחר כלשהו, בלא קבלת הסכמה של החברה בכתב ומראש, ובכפוף לתנאי אותה הסכמה(אם תינתן). עוד נאסר לאסוף נתונים מ"פלאשנט" באמצעות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכו' או להפיץ נתונים כאלה ברבים באופן מסחרי או במסגרת מסחרית. כמו כן, אין להציג את האתר בתוך מסגרת גלויה או סמויה.

אחריות החברה
החברה אינה נושאת באחריות לתכנים שמוסרים לפרסום משתמשי "פלאשנט" ומובהר בזאת כי תכנים אלה אינם משקפים את דעתה של החברה. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות של השירותים, יכולותיהם, מגבלותיהם, התאמתם לצרכיך או התגובות שיעורר, אם בכלל, פרסום פרטים, מידע או קבצים מטעמך ב"פלאשנט". השימוש בשירותים ייעשה על אחריותך הבלעדית והמלאה. החברה אינה מתחייבת, כי למסרים שתפרסם ב"פלאשנט" תהיה היענות. החברה אינה יכולה לדעת אילו תגובות(אם בכלל) תקבל בעקבות הפרסום ומי יגיב למידע שתפרסם ולכן לא תשא כלפיך(או כלפי מי מטעמך) באחריות כלשהי לתגובות הללו, לזהות הפונים אליך או לכל תוצאה שתנבע מהפרסום. החברה לא תהיה גם אחראית לכל שימוש שייעשה על ידי צד שלישי בפרטים שיפורסמו על ידך. כל החלטה שתקבל ביחס למידע שהתפרסם ב"פלאשנט" הינה באחריותך המלאה בלבד. החברה אינה מתחייבת כי פרטים הנמסרים ב"פלאשנט" על ידי משתמשי האתר יהיו מלאים, נכונים או מדויקים או יהלמו את ציפיותיך ודרישותיך. החברה אינה מכירה את משתמשי האתר ואין ביכולתה לבקר את אמיתות המידע שהם מוסרים לפרסום. החברה לא תשא באחריות כלשהי לכל תוצאה שתנבע ממידע שפורסם ב"פלאשנט" על ידי צד שלישי. החברה לא תשא בכל אחריות לחשיפת פרטי המשתמש שלך, או כל שימוש לרעה במידע זה הנובע מכך שלא שמרת את שם המשתמש שלך בסודיות, או מכך שמסרת אותם לצד שלישי או מכך שלא עדכנת את סיסמתך, כמומלץ בתנאים אלה.

החברה לא תשא באחריות לתוכנם של אתרים הנזכרים ב"פלאשנט", או מקושרים מתוכה, ואשר אינם מתופעלים על ידי החברה. בכלל זה לא תשא החברה באחריות למידע המתפרסם באתרים הנ"ל והחברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר שייגרם לך או למערכות המחשב שלך לרבות אובדן מידע וכל נזק אחר כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע שמופיע באתרים ובשירותים שתגיע אליהם באמצעות איזה מהשירותים והקישורים ב"פלאשנט" ובפרט באמצעות מנוע החיפוש והאינדקס. החברה לא תשא באחריות כלשהי לאיחור, אובדן, שיבוש או כשל בשמירה על המידע שלך או על מידע שנמסר על ידך ובכלל זה מידע הנוגע להגדרות והתאמות אישיות הקשורות לשימוש באתר. החברה לא תשא באחריות לכל מידע יעוץ או עצה בין בעל פה ובין בכתב, אשר יתקבלו אצלך כפועל יוצא מהשימוש ב"פלאשנט" או באיזה מהמדורים הקשורים בו. מידע כאמור אינו תחליף לשימוש באנשי מקצוע וקבלת יעוץ מוסמך והשימוש בו הינו על אחריותך בלבד.

מחיקת מידע
החברה רשאית למחוק בעצמה כל חומר שיימסר על ידך לפרסום וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, החברה תהיה רשאית למחוק מידע כאמור גם מסיבות טכניות, אם המידע שפורסם או האופן שבו פורסם נוגדים איזה מתנאי השימוש ב"פלאשנט", או מסיבות סבירות אחרות.

שינויים באתר והפסקת השירות
החברה רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי ובכל עת, למנוע ממך את השימוש באיזה מהשירותים ב"פלאשנט״ למנוע גישה לשירותים אלה, כולם או חלקם, לבטל תוקפו של שם משתמש וסיסמה מסוימים, להסיר או למחוק כל מידע או תוכן ובכלל זה מידע שנמסר על ידך. החברה תעשה כן בכל מקרה של הפרת תנאים אלה ו/או בכל מקרה של מעשה או מחדל הפוגע או העלול לפגוע בשירותים הניתנים ב"פלאשנט", במשתמשים באתר, בחברה או במי מטעמה. הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות חברת דני ברנר - תקשורת על פי כל דין ועל פי הוראות אחרות בתנאי שימוש אלה. החברה רשאית להפסיק בכל עת את מתן השירותים הניתנים ב"פלאשנט" בלא תשלום, כולם או מקצתם. עם הפסקת השירותים תחזיק החברה את החומר הכלול ב"פלאשנט" למשך 20 ימים נוספים, ולאחר מכן תהיה רשאית למחוק אותו בלא לשמור כל גיבוי ממנו ובלא לתת הודעה נוספת על כך. החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה האתר ומראהו, היקפו וזמינות השירותים הניתנים בו וכל היבט אחר הכרוך בהם לרבות גביית תשלום עבור שירותים כאלה ואחרים. כל זאת, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי נוחות וכדומה לכך. לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי החברה בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.

שיפוי
הנך מתחייב לשפות את החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם ובכלל זה שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט, עקב הפרת תנאי שימוש אלה. בנוסף, תשפה את החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה שתועלה נגדם על ידי צד שלישי כלשהו כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שמסרת לפרסום באתר "פלאשנט", על איזה מהשירותים הכלולים בו.

שונות
השירותים ב"פלאשנט" אינם כוללים תמיכה טכנית כלשהי. החברה תשתדל לענות לפניותיך בעניינים טכניים, שיתקבלו באמצעות דואר אלקטרוני בלבד, אולם היא אינה מתחייבת לעשות כן. כל הודעה שהחברה תבקש למסור לך לפי תנאי שימוש, תישלח בדואר אלקטרוני בלבד. עליך להקפיד למסור לחברה את כתובת הדואר האלקטרונית המעודכנת שלך בכל עת. פניות שלך לחברה תעשנה באמצעות הדואר האלקטרוני flashnetnews@gmail.com החברה רשאית לשנות מעת לעת את תנאי השימוש באתר. בכל עת תוכל לעיין בתנאי השימוש העדכניים באמצעות לחיצה על הקישור המתאים המופיע בתחתית עמוד הכניסה לאתר ובתחתית עמודי המדורים השונים.

המחאת זכויות
העבירה החברה את זכויותיה ב"פלאשנט", או כל חלק מהן לצד שלישי, תהיה רשאית החברה להמחות את זכויותיה לפי תנאי שימוש אלה.

בוררות וסמכות שיפוט
על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. כל מחלוקת שתתגלה בין הצדדים לרבות מחלוקת בקשר עם השימוש ב"פלאשנט" ו/או בקשר עם תנאי שימוש אלה לרבות בקשר עם השירותים המסופקים על ידי החברה ו/או בקשר לתנאי שימוש אלה תובא בפני בורר אשר יהיה עורך דין הבקיא בתחום הסחר האלקטרוני והאינטרנט וזהותו תיקבע על ידי יו"ר לשכת עורכי הדין בישראל לבקשת מי מהצדדים. הבורר יהיה רשאי לתת סעדים זמניים וצווי ביניים. מקום קיום הבוררות יהיה בעיר חדרה. הבורר לא יהיה כבול לסדרי הדין האזרחיים אך יהיה כבול לדיני הראיות ולדין המהותי. הבורר יהיה חייב בנימוק החלטתו. על אף האמור לעיל, היה והחברה תתבע על ידי צד שלישי, בכל הליך משפטי שהוא הנובע מכל מעשה או מחדל שלך, היא תהיה רשאית לצרף אותך כצד לאותו הליך שיפוטי ובמקרה זה לא תהיה תחולה להסכם בוררות זה. בית המשפט המוסמך בהתאם להוראות חוק הבוררות, תשכ"ח - 1968 יהיה בית המשפט שמושבו בעיר חדרה. סעיף זה מהווה הסכם בוררות בין הצדדים לכל דבר ועניין. בכפוף ומבלי לגרוע מהאמור, בכל עניין שאינו בגדר סמכות הבורר, או בכל עניין שבו לא תהיה תחולה להסכם בוררות זה, מכל סיבה שהיא, תהיה סמכות השיפוט הבלעדית נתונה לבית המשפט המוסמך בחדרה.

 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
ציוצים
מפגש דורות    מפגש דורות
חנוך דאום הגיע להתארח בחדרה ריזורט מרשת Jacob    חנוך דאום הגיע להתארח בחדרה ריזורט מרשת Jacob
ליאור כלפון מציג אהבה מהסרטים    ליאור כלפון מציג אהבה מהסרטים
ברכת כהנים    ברכת כהנים
"כישרון מופלא"
הציורים של ליאת גריסרו (ברזילי) בעלת המותג ליארטיק LI_A...

"עולמות של צבע"
יערית בוקנט בת 39 הינה אומנית, ציירת ומפסלת בחומר הפולי...

"מכחול הזהב"
אליאור בר- און, אמנית, מעצבת גרפית ומאיירת, חיה ועובדת ...

סיפורה של מאיירת - אנה טהר-זהב
אנה טהר-זהב מעצבת גרפית ומאיירת מהמושבה בנימינה...

לירון מחדרה הגשימה חלום והפכה את החינוך לאומנות
בזהותה הראשונית היא אשת חינוך בלתי-פורמלי היא עבדה שנים...

תיירות ונופש
יתרונות של אכסניה בצפון לעומת אופציות לינה אחרות יתרונות של אכסניה בצפון לעומת אופציות לינה אחרות
...
תיירות ונופש | ממומן

3 צימרים מובילים בצפון 3 צימרים מובילים בצפון
הכירו את הצימרים המומלצים ביותר בצפ...
תיירות ונופש | ממומן

פאן אנד סאן - איציק כהן כובש את נהריה פאן אנד סאן - איציק כהן כובש את נהריה
בין שלל הצגות וצילומים לסדרה חדשה, ...
תיירות ונופש

חופשה אומנותית בישראל חופשה אומנותית בישראל
אפשרות מאוד מיוחדת לחופשה ולנופש הי...
תיירות ונופש | ממומן

לחגוג את יום הבסטיליה במלון בעיר השכנה לחגוג את יום הבסטיליה במלון בעיר השכנה
מלון הספא העירוני DAVID TOWER הנמצא...
תיירות ונופש

טיפים והמלצות
בונים ומעצבים - המרכז לעבודות גבס בטיפים שאתם חייבים להכיר בונים ומעצבים - המרכז לעבודות גבס בטיפים שאתם חייבים להכיר
...
טיפים והמלצות | ממומן

ספא זוגי בתל אביב - בילוי מושלם בכל מועד ספא זוגי בתל אביב - בילוי מושלם בכל מועד
...
טיפים והמלצות | ממומן

היתרונות של התקנת מעלון מדרגות היתרונות של התקנת מעלון מדרגות
...
טיפים והמלצות | ממומן

שיפוץ הבית עבור אדם עם מוגבלות: כל מה שצריך לדעת שיפוץ הבית עבור אדם עם מוגבלות: כל מה שצריך לדעת
שיפוץ בית והתאמתו לאדם בעל מוגבלות ...
טיפים והמלצות | ממומן

טיפים שיעזרו לכם לבחור חשמלאי בחדרה מוסמך טיפים שיעזרו לכם לבחור חשמלאי בחדרה מוסמך
כל הטיפים לבחירת חשמלאי מוסמך בחדרה...
טיפים והמלצות | ממומן

בעריכת: מירב טור
"כוחו של הבגד"
סטיילינג אינו רק בחירת צבע בגד מתאים או נעל מתאימה וכו’...

"נקודות של אור"
הדפס הנקודות או נקודות "הפולקה" זכה לתחייה מחודשת. מקור...


© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |
פלאשנט - חדשות חדרה והסביבה | עיתון בחדרה | עיתונים מקומיים בחדרה | מקומונים בחדרה | מגזין בחדרה והסביבה | מגזינים בחדרה | עיתון בחדרה והסביבה | מקומון בחדרה והסביבה