פלאשנט עסקים - הושלם המרכז הלוגיסטי החדש בפארק התעשיות בקיסריה
יום שני, 21 במאי 2018
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
הושלם המרכז הלוגיסטי החדש בפארק התעשיות בקיסריה
מאת: הדר צאלים
יום שלישי, 15 באוגוסט 2017, 22:42

המרכז החדש הוקם בפארק הדרומי והושלם בתוך 12 חודשים בהשקעה של כ-50 מיליון שקלים. המרלו"ג משתרע על שטח של 20,000 מ"ר והושכר כמעט במלואו עוד בטרם הסתיימה הבנייה
פארק העסקים והתעשייה קיסריה, הנהנה בשל מעטפת השירותים העשירה והאיכותית ומיקומו האטרקטיבי, מתפוסת המשרדים הגבוהה ביותר בישראל – 96% כפי שקבע הסקר האחרון של מאן נכסים - ממשיך בתנופת הפיתוח והצמיחה. ממש באחרונה הסתיימה בפארק בנייתו של מרכז לוגיסטי משוכלל נוסף, רביעי במספר, אותו הקימה החברה לנכסי קיסריה בקצב שיא – תוך שנה בלבד! - בעקבות הביקוש הרב למבנים לוגיסטיים.

המרלו"ג החדש הממוקם בחלקו הדרומי של הפארק משתרע על שטח של 20,000 מ"ר, ובהקמתו השקיעה החברה לנכסים כ-50 מיליון שקלים. עוד בטרם הונחה אבן הפינה חתמה חברת מקס סטוק, העוסקת ביבוא ובמכירת מגוון רחב של מוצרי צריכה, עם החברה לנכסי קיסריה על הסכם שכירות ל-10,000 מ"ר לעשר שנים עם אופציה להארכה.

חברות נוספות שמרלו"ג יהפוך לביתן החדש בפארק העסקים והתעשייה קיסריה הן שי מכר סחר, המתמחה בייבוא ובשיווק הלבשת ספורט, הלבשה תחתונה ועוד, ששכרה כ-2,691 מ"ר לתקופה של 3 שנים, אווה קפה העוסקת בליווי וייעוץ בהצבת מכונות קפה מקצועיות במסעדות ובתי קפה, הפעלת מערך הדרכה לבריסטות ומלצרים ועוד, שחתמה עם החברה לנכסים על הסכם שכירות ל-1,871 מ"ר ל-3 שנים.

המרכז הלוגיסטי החדש בפארק התעשיות בקיסריה צילום: הדמיה - טרי מדיה
מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה מציין: "לאור הביקושים הרבים לשטחי אחסון בשטח של עד 2,000 מ"ר וכדי לחסוך בהוצאות התפעול של הלקוחות שלנו, יצרנו לראשונה בישראל מונח חדש – מרלו"גמיש שהוא גם שיתופי וגם מודולארי. השיטה מאפשרת התאמה מלאה ובכל עת של שטחי האחסנה, המשרדים, הליקוט והשיגור להתפתחות העסקית של השוכרים, בגדלים משתנים מ–1,000 מ"ר ועד 20,000 מ"ר ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. המקטעים המשווקים במרלו"גמיש תפורים בדיוק לפי מידותיהם של לקוחותינו (Tailor Made) והם מספקים פתרון אפשרי גם לחברות קטנות ובינוניות וגם מסייעים לחסוך בהוצאות האחזקה והשמירה של השטחים הציבוריים באמצעות חלוקה בין מספר רב של שוכרים".

מרלו"ג השיטה הינו המרלו"ג הרביעי שהקימה החברה לנכסי קיסריה בפארק, אשר הפכו למודל מוביל לתכנון מרלו"גים גדולים ולטכנולוגיות ליקוט חכמות. שני מרלו"גים בשטח כולל של 21,000 מ"ר הוקמו עבור חברת השילוח הבינלאומית FRITZ ומרלו"ג נוסף בשטח של 9,500 מ"ר, עבור דלתא גליל - יצרנית הטקסטיל הגדולות בישראל.

לאור ההצלחה בשיווק והביקושים הערים נערכת בימים אלה החברה לתחילת הקמתו של מרלו"גמיש נוסף בהיקף של יותר מ – 10,000 מ"ר. דמי השכירות למבנים לוגיסטיים בפארק העסקים של קיסריה עומדים על כ – 35 שקל למטר רבוע.
  כתוב למערכת
כתבות נוספות
בעלי עסק קטן או בינוני? הכנס הזה יכול לעזור לכם
   
השער לעיר: התקדמות בתוכנית הכניסה הצפונית לעיר חדרה
   
וזאת לתעודה
   
מה לומדים בלימודי בנקאות ושוק ההון?
   
אירוע אמנות ענק - אמנים במושבה פרדס חנה
   
מקניון לצרכנים לקניות לעסקים
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
גביה עם תואר - בדרך לנקודת זיכוי    גביה עם תואר - בדרך לנקודת זיכוי
יפה לבריאות – בכל מזג האוויר    יפה לבריאות – בכל מזג האוויר
יקבי כרמל – מבשלים לכם שבועות של שמחה    יקבי כרמל – מבשלים לכם שבועות של שמחה
כתבנו מהצפון מנגב בחומוס ירושלים    כתבנו מהצפון מנגב בחומוס ירושלים
בעריכת: מירב טור
רבותיי ההיסטוריה חוזרת - אם אתם בקובה
מי שמתעניין בהיסטוריה של מרכז אמריקה והעולם המערבי בכלל...

ארבע מזונות החובה לפסח שיעזרו לכם לרדת במשקל
כנגד 4 בנים מספרת ההגדה... ומנגד 4 פריטי מזון שיעזרו לכ...

יס פלאנט זכרון יעקב ייפתח בימי שישי בבוקר
פתיחת מתחם הקולנוע גם בשישי באה לאור בקשות חוזרות ונשנו...


© כל הזכויות שמורות לפלאשנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |